• Zájmové kroužky

• Zájmové kroužky, jsou organizovány školní družinou a školním klubem, resp. základní školou.

Na všechny kroužky je možné se přihlásit na začátku školního roku přes přihlášení na akce, v informačním systému Edupage. Kroužky ŠD jsou pro žáky, kteří navštěvují ŠD zdarma s vyjímkou kroužků keramiky. Zájmové kroužky organizované základní školou (ŠK) jsou zpoplatněny částkou 200,- Kč/pololetí, pokud není uvedeno jinak. Cena za kroužky Vám bude vygenerována přes platební modul Edupage.

Přehled kroužků školního klubu ZDE.

Navázali jsem spolupráci s organizátory oblíbeného atletického soustředění - Kemp vítězů a v letošním školním roce budou v naší škole organizovat pravidelný atletický kroužek - vždy ve středu 15:30 - 16:45h. Bližší informace a přihlášení ZDE.

• Zájmové kroužky ŠD

• Přehled zájmových kroužků a jmenný seznam přihlášených dětí - ZDE.