• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
          • Stupně vítězů v basketbale a za odměnu pizza

Tento týden se konalo ve sportovní hale ZŠ U Stadionu okresní finále v basketbalu. Žáci 6. a 7. tříd naší školy všechna utkání jednoznačně vyhráli a obsadili první příčku. Děvčata, stejné kategorie, prohrála pouze jednou a obsadila krásné 2. místo. Naší školu reprezentovali: Vojtěch Sedláček a Eliška Vokálková (oba 6.A), Ondra Lorenc, David Hajný, Kristián Hájek, Gurpreet Singh, Katka Pašková, Kristýna Pašková a Tereza Gramskopfová (všichni 7.A), Sebastián Pokorný, Vojta Bošek, Naruka Baasan, Nicol Horáková, Katarina Tsurkan a Monika Krupičková (všichni 7.B). Gratulujeme a děkujeme za výbornou sportovní reprezentaci školy.

• Jarní tvořivá dílna

Ve čtvrtek 21. 3. 2024 pořádá školní družina jarní tvořivou dílnu pro děti. Začátek ve 14:00h. Děti si prosím vyzvedávejte po 15. hodině průběžně u bočního vchodu školy (u vstupu do sportovního areálu). Ukončení akce v 16:30h. Na programu je tvoření z papíru, sportovní aktivity na školním hřišti a příprava pohoštění v kuchyňce.

• Ohlédnutí za prima lyžákem

V sobotu začala výprava, kdo je připraven, vyhrává,

kufry jsme si zabalili, a do Pece vyrazili,

do chaty se doplazili, na pokoje rozmístili.

Prašan není, sněhu málo, zavládlo nám v horách jaro,

místní kopec samý flek, u chaty jen prázdný vlek,

snad nám vyjdou aspoň běžky, na sjezdovku jdeme pěšky,

• Partneři